Terminy

Wyjaśnienie wszystkich ras wampirów i nie tylko.

Wampiry

1. Czystokrwiści - Piękni, silni, szybcy. Władają żywiołami - również duchem. Rządzą wszystkimi wampirami na ziemi. Tworzą własną hierarchię, pilnują prawa wampirów.

2. Gwardziści - Wojsko chroniące rodzinę królewską.

3. Strażnicy - Wojsko pilnujące porządku. W przypadku Tropicieli, jest to armia.

4. Wampiry - Zwyczajne istoty nocy, niczym nie wyróżniają się od pozostałych,

5. Upadli/Martwi - wampiry, które atakują ludzi i niszczą wszystko na swojej drodze. Potrafią dopuścić się kanibalizmu, największym ich pragnieniem jest zdobycie szlachetnej krwi.

6. Tropiciele - Dawniej byli mordercami podlegającymi Denverom. Zbuntowali się i stworzyli własną hierarchię. Od tysiąca lat są głównymi wrogami Dworzan. Brutale, gwałciciele, mordercy, sadyści. Potrafią zmienić wygląd swojego ciała, uwalniają pełną swoją siłę.

7. Hybrydy - Najsilniejsze wampiry. Połączenie Czystokrwistych i Tropicieli, co w wyniku daje niezwykłą siłę i władzę nad żywiołem.

Łowcy 

1. Dragoni - Ich symbolem jest smok, skąd pochodzi nazwa. Bardzo silni, szybcy i inteligentni. Prowadzą własne szkółki i rekrutacje. Podpisali pokój z wampirami.

Inne

1. Pole energii - Swego rodzaju aura, która pozwala określić siłę przeciwnika, bądź jego zamiary. Głównie wyczuwalna przez wszystkie wampiry i wilkołaki, ale czasem czują ją też łowcy. Potrafi zniszczyć słabsze wampiry.

2. Dwór - miejsce zamieszkania całej Rodziny Królewskiej

3. Dziedzic Krwi - Wybraniec Christophera. Istnieją tylko w Rodzie Denverów. Są to wampiry, którym pisana jest władza, są silniejsi od pozostałych, gdyż dziedziczą cząstkę duszy założyciela. Są silniejsi od Tropicieli.

4. Północ - miejsce zamieszkania wampirów.

5. Południe - miejsce zamieszkania wilkołaków.

6. Dark Tower - miasto wampirów nieopodal dworu.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz :) Zawsze miło się odwdzięczę :)